Şirket Tarihimiz

1988 Yılında Bursa'da kurulan firmamız 2009 yılından itibaren İstanbul'da şubesini açmış bulunmaktadır. Şirketimiz 1988 tarihten bu yana nakliyecilik konusunda güvenli ve hasarsız taşımayı kendisine ilke edinmiş, geçen zaman içerisinde oluşan kurumsallaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda nakliyeciliğe yeni bir boyut katmıştır. Şirketimiz hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, hız ve güvenirliliğin farkında ve her zaman daha iyisine ulaşmanın amacındadır.

Aynı zamanda güçlü referanslarımızla da kalitemizi her defasında ortaya koymaktayız. Gölyazı Kargo A.Ş, yılların verdiği tecrübe ile yurt içi taşımacılığında TÜRKİYE'DE çalıştığımız kesimlerinde başarılı bir şeklide varlığını kabul ettirmiştir.  

Kalite Politikamız ;

Profesyonel hizmet anlayışımızla sizlere hitap edebilme heyecanı ve gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek isteriz. Bu meyanda şehirlerarası taşımalarda zamanında ve sorunsuz olarak ürünlerinizin sevkiyatını gerçekleştirmeye daha da iyisini yapmaya çalışmaktayız. Firmamız bu başarıları sayesinde her zaman tercih edilen firmalar arasında olmaktan büyük bir ONUR duymaktadır. Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek.

Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak. Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Şirketimizin Kalite Politikası`nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur. 

  • Müşteri Odaklı Olmak
  • Başarı Azimli Çalışmak
  • Kaliteli Olmak
  • Sürekli Güvenilirlik
  • Disiplinli Çalışmak
  • Hep İleriye Gitmek 

Copyright © 2021 Gölyazı Kargo. Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım & Kodlama NetArt Medya